Portret kobiecy

Jesteś zadowolona z momentu w jakim się znajdujesz i może warto to upamiętnić?

A może chcesz spróbować wcielić się w rolę modelki lub spróbować nowych wyzwań?

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, albo samej siebie?

Powodów może być naprawdę wiele...

[…]  prawdopodobnie nie odgadnę wszystkich, ale jeśli efektem mają być zdjęcia, a przy tym dobra zabawa i miłe wspomnienia, to serdecznie zapraszam do poznania mojej oferty. Na co dzień jesteśmy zabiegani, często przemęczeni natłokiem spraw. Sesja fotograficzna to chwila na celebrowanie Twojej siły. Skoro to czytasz, to pewnie jest to najlepszy moment, aby się odważyć                  i spróbować stanąć przed obiektywem. Sesja kobieca to nie tylko zdjęcia, to cały proces, przez który chętnie pomogę przejść. Profesjonalny makijaż fotograficzny, stylizacja włosów oraz styl i zakres sesji dopasowana do Twojej wrażliwości i pomysłu w jaki chciałabyś się wyrazić. Im bardziej szczere będzie Twoje podejście i zaangażowanie, to tym lepiej uda się nam zrealizować wspaniałą pamiątkę dla Ciebie, a może kogoś bliskiego, kogo obdarujesz swoim zdjęciem.

Nie czekaj na lepszy moment, szkoda czasu… Profesjonalna sesja fotograficzna daje dużo więcej niż tylko zdjęcia. Podnosi samoocenę, dodaje wiarę w siebie oraz jest szansą na podkreślenie Twojej kobiecości. Często klientki powracają na kolejne sesje. 
Nie czekaj, tylko napisz już dziś i daj sobie szansę na nowe doświadczenie.

Materiał z sesji jest całkowicie prywatnym, chyba że zechcesz zezwolić mi na jego upublicznienie. Decyzja należy do Ciebie, nawet w takiej kwestii gdzie mógłbym użyć zdjęć. Swoją decyzję zawsze możesz zmienić.

Sesje mogą odbywać się w różnych lokalizacjach studiu, plenerze samą lokalizację dobieramy indywidualnie aby dopasować ją do stylu oraz zakresu sesji. Sprzęt jakim dysponujemy zapewnia nam stworzenie profesjonalnych warunków zarówno w studio jak i plenerze

Miastem w którym najczęściej pracuję to Rzeszów i Kraków, ale inne duże miasta takie jak Warszawa czy Wrocław również są możliwe, wówczas występuje dopłata związana z dojazdem.

Najczęściej sesje fotograficzne umawiam w tak zwanym tygodniu roboczym od poniedziałku do piątku w godzinach, w których świeci słońce. W niektórych przypadkach możemy zorganizować sesję w czasie weekendu natomiast wiąże się to ze zwiększeniem ceny pakietu o 20%. Takie zasady pozwalają na zachowanie odpowiedniego balansu pomiędzy życiem zawodowym oraz rodzinnym mam nadzieję, że to zaakceptujesz.

Pakiety zdjęciowe

Pakiety są przygotowane tak aby możliwie dopasować koszt sesji do efektów, natomiast każdy z pakietów można rozszerzać ze zbioru dodatków dostępnych poniżej.

Silver

400zł

Gold

850zł

Platinum

1600zł

Dodatkowe usługi

Usługi, które możemy łączyć z dowolnym pakietem, jeżeli cena nie jest podana wtedy jej wartość będzie ustalona przed sesją.

Zapraszam do rozmowy