Portret mężczyzny

Sesja męska

Zwykle sesje zdjęciowe kojarzą się z kobietami i nie ma co do tego wątpliwości. Jednak mężczyzna też powinien zrobić czasem cos dla siebie. Ale czy tylko?

Zdjęcia to nie tylko pamiątka dla nas. Dobra fotografia to pamiątka na lata oraz próba uchwycenia pewnej historii. 
Ilu mężczyzn tyle opowieści, w których nie brakuje walki, uporu, trudu życia codziennego, sukcesów ale i porażek. To wszystko kształtuje nas. Portret ma na celu ukazanie tego ognia, pasji i charakteru, którego nam nie brakuje.

Sesja zaczyna się od kontaktu, możemy wtedy chwilę porozmawiać to czas aby zacząć myśleć o pomyśle na zdjęcia. Wybieramy czy ma to być sesja w kierunku biznesowym, sportowym, reportażowym czy modowym. Czy preferujesz spotkanie w „plenerze” czy może lepszym rozwiązaniem będzie studio gdzie panuje spokojna atmosfera.

Następnie umawiamy się na dzień sesji. Sama sesja trwa zwykle ok 2 godziny, wówczas dopracujemy temat rozmawiamy oraz fotografujemy. Mamy czas na spokojną pracę. Po sesji przesyłam zdjęcia, które w mojej ocenie są wartościowe oczywiście z pośród ich wybieramy te które wyszły najlepiej. Następnie każde z nich przechodzi cyfrową obróbkę aby osiągnąć efekt finalnych założeń.

 

Jeżeli jesteś zaineresowany sesją, zapraszam do kontaktu zostaw mi krótką informację, oddzwonię lub jeśli wolisz odpiszę możliwie szybko.

Poniżej znajdziesz zdjęcia zadowolonych klientów: